Calendario de actuacións

LUNS 5

20:00 | Rúa de Trás  San  Fiz   de  Solovio |A  MAGNIFIQUE  BANDE  DOS  HOMES  SEN MEDO

22.00 | Rúa de Trás  Salomé | PLANETA  MORRIÑA

MARTES  6 

20:30 | Rúa Via  Sacra | LOS  MUSTANGS CHARROS

22:00 | San  Paio  de  Antealtares | LA  MACORINA

MÉRCORES  7

20:00 | Praza  de  San  Paio | “D´TALLES  FLAMENCOS”

21:15 | Praza  de Cervantes | SONS  DA  CIDADE  VELLA con:   LOS ÁRBOLES  + PUMA  PUMKU [cancelado por mal tempo]

XOVES  8

20:00 | Praza San  Martín  Pinario:   POINT PANICANFIBIA

23:00 | Pub Momo | MORNINGS

VENRES  9

20:00 | San  Paio  de Antealtares | MR.  COOL  &  MARMOTA  JONES

20:00 | Zona  C (Bonaval) | LA HOSTIA EN VERSO + MALANDRÓMEDA + DJ BIGOTE MIX

SABADO   10

13:30 | Via  Sacra | CORALIE  YAP-CHINE & PABLO   SEOANE

20: 30 | Praza  Calderería | BURRO  QUANDO  FOGE

DOMINGO 11

20:00 | Vía Sacra | SWINGTOMATIQUES

22:00 | Praza de Feixóo | DAVIDE   SALVADO

LUNS   12

19:30 | Rúa Trás  Salomé | THE  LIMBOOS

22:00 | San  Paio de  Antealtares | POINT  PANIC

MARTES  13

20:30 | Via  Sacra | BAKÍN´  BLUES BAND

21:30 | Praza de San  Martiño Pinario | NOITE   DE CABARÉ con LA  DOLOROSA  COMPAÑÍA  +  MORNINGS

23:00 |Pub Momo | RICARDO   PARADA

MÉRCORES  14

20:00 | Praza  dos  Gatos  (San  Paio) |  JAZZTROVANDO

21:15 | Praza  de Cervantes |SONS  DA  CIDADE  VELLA JUANITO  BRODERS  +  THE LAST  MINUTE   EXPERIENCE

XOVES   15

20:00 | Praza  da  Calderería (sesión  doble) | KANA-KAIANA

22:00 | Praza de  Feixóo | THE  44  DEALERS

VENRES  16

21:30 | Trás  Salomé | ROCKO  E  OS  SEUS  IRMÁNS

20:00 | Zona  C (Bonaval)| BAKIN´ BLUES BANDTHE  44  DEALERS

SÁBADO 17

14:30 | Trás  San  Fiz  de Solovio | AIRE  LIBRE

17:00 | Trás  San  Fiz  de Solovio | Contacontos  para nen@s + Cabaré + 13/14 SOUNS SYSTEM

DOMINGO  18

20:00 | San  Paio  da  Antealtares | ACÚSTICA

22:00 | Praza  dos  Gatos (San Paio) | LA  DOLOROSA  COMPAÑÍA

LUNS    19

20:00 | Praza  de   Feixóo | THE  LAST  DANCE

22:00 | Praza de San  Martiño  Pinario | A  MAGNIFIQUE  BANDE  DOS  HOMES  SEN  MEDO

MARTES  20

20:30 | Via  Sacra | A   BANDA  DAS  CRECHAS

22:00 |Praza de San  Paio | ROCKO  E   OS   SEUS  IRMÁNS

MÉRCORES  21

20:00 | Praza  dos  Gatos (San  Paio) | TIS  CHETEINS

22:00 | Praza  de Cervantes | “SONS  DA  CIDADE VELLA“:  IRIA  PEÑA  QUINTETO  +   BANDA  CREBINSKY

XOVES  22

22:00 | Praza  de  San  Martiño Pinario | THE  LÁKAZANS

23:00 | Pub   Momo |  LOS  ÁRBOLES

VENRES  23

20:00 | Trás  San  Fiz  de  Solovio |  JUANITO  BRODERS

20:00 | Zona  C (Bonaval)| PLANETA MORRIÑA  +  THE  LIMBOOS

SABADO   24

13:00 | Trás  Salomé | THE  FUZZBOMBS

20:00 | Praza  Salvador  Parga | CORALIE  YAP-CHINE &  PABLO  SEOANE

22:00 | Praza  de  San  Paio | THE  LÁKAZANS

DOMINGO  25

13:30 | San  Paio  de   Antealtares | CARRICOBAND

20:00 | Pza de  Feixóo | TUNDAL

22:00 | Trás   Salomé | CONCERTO SORPRESA

22:00 |  Vía Sacra | SWINGTOMATIQUES

LUNS  26

21:00 | Praza Salvador  Parga | ACÚSTICA

22:00 | Trás  Salomé | THE  LAST  DANCE

23:00 | Trás  San  Fiz  de  Solovio | PROXECCIÓN   de  CURTAS  de   CINE

MARTES  27

20:30 | Via  Sacra | RUXE-RUXE

22:00 | San Paio  de  Antealtares | SUMRRÁ

MÉRCORES 28

21:15 | Praza  de Cervantes | SONS  DA  CIDADE  VELLA con:   LOS ÁRBOLES  + PUMA  PUMKU

…………………………………………………

OFF Feito a Man (contidos extraoficiais)

Xoves 8

20:30 | Borriquita  de  Belém | Dj Senhor Jumento

Domingo  11

17:00 | Embora | Mercadillo + Jam de Blues

20:30 | Borriquita  de  Belém | Dj M de Calcutta

Xoves 15

20:30 | Borriquita  de   Belém | Dj Sick Boy González

Venres 16

20:00| Casa  das  Crechas | Mr.  Cool.

Sábado  17

21:00 | Modus  Vivendi | Sesión DJ

Domingo  18

20:00 | Casa   das  Crechas | Arrueiro

20.00 | Embora | Jam  de Blues

Luns 19

20:30 | Borriquita  de  Belém | Dj M de Calcutta

Xoves 22

20:30 | Borriquita  de  Belém | Dj Mestre Pi

Venres 23

20:00 | Casa  das   Crechas | Mr  Cool

Advertisements